Jesteś tutaj: Start / Instrukcja

Instrukcja

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Na stronie głównej serwisu Biuletynu Informacji Publicznej znajduje się menu przedmiotowe podzielone na kilka działów tematycznych, związanych z udostępnionymi informacjami. Użytkownik strony wybiera informację z menu przedmiotowego po lewej stronie ekranu, naciskając odpowiednie aktywne odnośniki. Aktywne odnośniki po naprowadzeniu na nie kursora „myszy” są podkreślane a kursor przybiera postać „dłoni”. Poruszanie się w ramach już wybranego działu tematycznego następuje poprzez naciskanie kolejnych aktywnych odnośników. Informacje wyświetlane są w prawym oknie strony.

Pod menu przedmiotowym znajduje się aktywne logo ePUAP (elektronicznej platformy usług administracji publicznej), służącej do kontaktu elektronicznego z Samodzielnym Publicznym Zespołem Opieki Zdrowotnej w Tomaszowie Lubelskim. Z elektronicznej skrzynki podawczej mogą korzystać zarejestrowani użytkownicy posiadający konta na platformie ePUAP.

Poniżej znajdują się aktywne odnośniki do informacji zamieszczonych na stronie internetowej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Tomaszowie Lubelskim. Naciśnięcie odnośnika przenosi użytkownika na stronę www.szpital-tomaszow.pl. Powrót do serwisu Biuletynu Informacji Publicznej następuje po naciśnięciu w przeglądarce internetowej strzałki „wstecz” lub naciśnięciu logo „BIP” znajdującego się po prawej stronie ekranu.

Każda informacja udostępniona na stronie Biuletynu Informacji Publicznej opatrzona jest metadanymi zawierającymi informacje o: podmiocie udostępniającym informację, autorze, osobie wprowadzającej, czasie wytworzenia i czasie udostępnienia informacji.

W lewym górnym rogu każdej strony Biuletynu znajduje się pole wyszukiwarki, w które należy wpisać szukane hasło i zatwierdzić „enter” lub nacisnąć „szukaj”.

Powyżej pola wyszukiwarki znajduje się aktywny odnośnik do strony głównej Biuletynu oraz strony internetowej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Tomaszowie Lubelskim.

Użytkownik ma możliwość zmiany wielkości liter i kontrastu wyświetlania informacji.

Na każdej stronie Biuletynu wyświetlana jest informacja na temat warunków korzystania z serwisu i polityki prywatności.